ZVÝŠTE svoju ÚSPEŠNOSŤ telefonovania
o 100% a dohodnite si 2x VIAC STRETNUTÍ

Stiahnite si e-Book ZDARMA a začnite už dnes využívať 3 jednoduché kroky, vďaka ktorým zvýšite počet stretnutí
a klienti sa s vami budú radi stretávať

Richard St. John: Úspech je nekončiaca cesta

uspech_je_cestaVideo: “Úspech je nekončiaca cesta” je z môjho pohľadu jedno z najlepších motivačných videí.

Richard St. John v ňom hovorí, že cesta k úspechu nie je priamka, tak ako si mnohí predstavujú. Dokazuje to na svojom vlastnom príbehu, ktorý je plný rastov a pádov.

Často sa stáva, že ľudia dosiahnu úspech, ale na vrchole sa neudržia dlho. Prestanú robiť to, čo robili dovtedy a potom nasleduje prepad.

To isté sa stalo i Richardovi St Johnovi. Keď sa stal úspešným, začal viac myslieť na seba a nie na svojich klientov. Bol to začiatok jeho konca. Viac o tom, prečo úspech je nekončiaca cesta sa dozviete v tomto skvelom, veľmi krátkom, ale za to výstižnom videu.

Richard St. John: Úspech je nekončiaca cesta

Stalo sa vám, že po veľkom úspechu ste zažili veľký pád? Ako ste sa s tým vyrovnali? Napíšte mi do komentárov.

Ak sa vám video páčilo a chcete, aby ho videli aj vaši priatelia, tak mu dajte like alebo ho zdieľajte na sociálnych sieťach.

Držím palce pri budovaní vášho úspechu. 🙂

fb-follow

Martin Mažár
volám sa Martin Mažár a som školiteľ predajných zručností a psychológie predaja. Pomáham obchodníkom a podnikateľom zvyšovať predaj, aby za ten istý čas práce zarobili viac peňazí. Svoje skúsenosti som získal počas svojej 13-ročnej praxe ako predajca v priamom predaji a v maloobchode. Posledných 7 rokov sa aktívne venujem trénovaniu obchodníkov. Za ten čas som ich vyškolil viac ako 5000. Priamo v teréne testujem nové aj staré predajné techniky, aby som zistil, čo naozaj funguje a čo nie. O výsledkoch mojich testovaní informujem v článkoch na mojich blogoch www.expertnapredaj.sk a www.predajnetechniky.sk a www.predajnaruby.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.