ZVÝŠTE svoju ÚSPEŠNOSŤ telefonovania
o 100% a dohodnite si 2x VIAC STRETNUTÍ

Stiahnite si e-Book ZDARMA a začnite už dnes využívať 3 jednoduché kroky, vďaka ktorým zvýšite počet stretnutí
a klienti sa s vami budú radi stretávať

Dobrý deň,

             volám sa Martin Mažár a som školiteľ predajných zručností a psychológie predaja. Pomáham obchodníkom a podnikateľom zvyšovať predaj, aby za ten istý čas práce zarobili viac peňazí.

Svoje skúsenosti som získal počas svojej 13-ročnej praxe ako predajca v priamom predaji a v maloobchode. Posledných 7 rokov sa aktívne venujem trénovaniu obchodníkov.

Za ten čas som ich vyškolil viac ako 5000.

Pravidelne prispievam svojimi článkami do odborných časopisov ako sú Investor, Next Future, Sales+. Som autorom ebooku Ako viac predávať a stať sa TOP obchodníkom, ktorí si už stiahlo 20000 predajcov, ktorým pomáha efektívnejšie predávať.

Okrem práce školiteľa robím aj obchodníka. Priamo v teréne testujem nové aj staré predajné techniky, aby som zistil, čo naozaj funguje a čo nie.

V posledných rokoch som sa zameral na zlepšenie telefonovania a vedenia obchodného rozhovoru. V tomto roku pracujem na testovaní zdrojov obchodu.

Testujem jednak klasické zdroje obchodu, ako sú odporúčania, vizitky atď., ale aj moderné zdroje obchodu ako je internet.

O výsledkoch mojich testovaní informujem v článkoch na mojich blogoch www.expertnapredaj.sk, www.predajnetechniky.sk a www.predajnaruby.sk.

Ak chcete byť vždy prioritne informovaní, zaregistrujte sa do môjho newslettra.

Spolu s registráciou získate aj zadarmo ebook “Ako viac predávať a stať sa TOP obchodníkom”

Zaregistrovať sa môžete tu <<<