ZVÝŠTE svoju ÚSPEŠNOSŤ telefonovania
o 100% a dohodnite si 2x VIAC STRETNUTÍ

Stiahnite si e-Book ZDARMA a začnite už dnes využívať 3 jednoduché kroky, vďaka ktorým zvýšite počet stretnutí
a klienti sa s vami budú radi stretávať

Ako si rýchlejšie dohodnete OMNOHO viac obchodných stretnutí ? Takto!

dohodnut-viac-stretnuti-cez-telefon
S
úspešnosťou telefonovania bojuje veľa obchodníkov. Existuje jedna finta ako dohodnúť viac stretnutí so zákazníkom, ktorú môže použiť takmer každý.

Pokiaľ nie ste spokojní so svojou úspešnosťou telefonovania, skúste si najať na túto činnosť niekoho iného.

Vôbec to nemusí byť špecializovaná firma. Stačí, keď si nájdete zhovorčivú študentku, ktorej nerobí problém telefonovať cudzím ľuďom.

Budete prekvapení, aké výsledky môžete dosiahnuť.

Samozrejme študentka nevie ako má správne telefonovať. Nikto učený z neba nespadol. Na začiatku ju bude treba naučiť správne telefonovať. Ideálne je, keď jej dáte napísaný scenár, ktorého sa má držať.

Scenár telefonátu môže byť aj taký istý, ktorý používate vy. Len ho bude treba trochu preformulovať: “Volám vám v mene môjho šéfa p. Mrkvičku, ktorý by si rád s vami dohodol stretnutie….” 

Prečo tento spôsob telefonovania funguje?

Príčin je viac:

  • Vyzeráte dôležitejšie – keď volá asistentka, tak v očiach zákazníka, ste niekto dôležitý a úspešný. Vaša hodnota je vyššia, preto aj šanca, že si s vami zákazník dohodne stretnutie je vyššia.
  • Vyhnete sa otázkam zákazníka – často krát zákazníci, aby na váš produkt mohli už  v telefóne povedať NIE, sa snažia od vás vytiahnuť viac informácií. Výhodou je, že asistentka nemá žiadne informácie o produkte, a tak môže jednoducho povedať, že nevie.
  • Väčšie sympatie – nie každého hlas v telefóne pôsobí sympaticky, preto najatie vysokoškoláčky, ktorá bude telefonovať namiesto vás, môže spôsobiť nárast počtu dohodnutých stretnutí. To je aj dôvod prečo na infolinkách firiem sú výhradne ženy a nie muži.

Ako dohodnúť viac stretnutí?

Budujte sympatie a dôveru tým, že si nájdete svojho asistenta na dohodnutie viac obchodných stretnutí.

Najímate si už niekoho na telefonovanie za vás? Aké s tým máte skúsenosti? Napíšte mi do komentárov. 🙂

Cítite, že vaše telefonovanie potrebuje výrazne zlepšiť? Stiahnite si E-book zdarma. Dozviete sa, ako si môžte zvýšiť úspešnosť telefonovania a dohodnúť 2 krát viac stretnutí. 🙂

fb-follow

Martin Mažár
volám sa Martin Mažár a som školiteľ predajných zručností a psychológie predaja. Pomáham obchodníkom a podnikateľom zvyšovať predaj, aby za ten istý čas práce zarobili viac peňazí. Svoje skúsenosti som získal počas svojej 13-ročnej praxe ako predajca v priamom predaji a v maloobchode. Posledných 7 rokov sa aktívne venujem trénovaniu obchodníkov. Za ten čas som ich vyškolil viac ako 5000. Priamo v teréne testujem nové aj staré predajné techniky, aby som zistil, čo naozaj funguje a čo nie. O výsledkoch mojich testovaní informujem v článkoch na mojich blogoch www.expertnapredaj.sk a www.predajnetechniky.sk a www.predajnaruby.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.