ZVÝŠTE svoju ÚSPEŠNOSŤ telefonovania
o 100% a dohodnite si 2x VIAC STRETNUTÍ

Stiahnite si e-Book ZDARMA a začnite už dnes využívať 3 jednoduché kroky, vďaka ktorým zvýšite počet stretnutí
a klienti sa s vami budú radi stretávať

Ako prekonať strach z neúspechu. Vďaka 2 otázkam od Randyho Gagea to hravo zvládnete.

Randy Cage - strach z neúspechu

„Všetko, čo chceš, je na druhej strane strachu.“
Jack Canfield

Štrngot pohárov so šampanským, hlasná hudba, smiech a pár novoročných predsavzatí, ktoré sa dokázali predrať na povrch silvestrovského šialenstva. Neuveríte, ale pár ľudí si (napriek radám skúsených) dáva predsavzatia, ktoré plánujú aj dosiahnuť.

Nepatríte náhodou aj vy k tým, ktorí chcú schudnúť, zdravšie sa stravovať, nájsť si lepšiu prácu, či nebodaj rozbehnúť úspešné podnikanie? Vravíte si, že nie? Že máte rozum a takúto chybu už nikdy, ale nikdy nespravíte?

Niekto tomu hovorí rozum, iný strach z neúspechu. Strach z toho, že sa to nemusí podariť a vy si budete pripadať ako ten najväčší blbec na svete. Ako neschopák, ktorý nič nedotiahne do konca.

V nasledujúcom videu vám Randy Gage prezradí, ako premeniť strach, ktorý vás neustále zväzuje, na silu, ktorá bude vašim hnacím motorom na ceste ku splneným snom.

Napíšte mi aké finty vám fungujú pri prekonávaní strachu z neúspechu. 🙂

fb-follow

Martin Mažár
volám sa Martin Mažár a som školiteľ predajných zručností a psychológie predaja. Pomáham obchodníkom a podnikateľom zvyšovať predaj, aby za ten istý čas práce zarobili viac peňazí. Svoje skúsenosti som získal počas svojej 13-ročnej praxe ako predajca v priamom predaji a v maloobchode. Posledných 7 rokov sa aktívne venujem trénovaniu obchodníkov. Za ten čas som ich vyškolil viac ako 5000. Priamo v teréne testujem nové aj staré predajné techniky, aby som zistil, čo naozaj funguje a čo nie. O výsledkoch mojich testovaní informujem v článkoch na mojich blogoch www.expertnapredaj.sk a www.predajnetechniky.sk a www.predajnaruby.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.