ZVÝŠTE svoju ÚSPEŠNOSŤ telefonovania
o 100% a dohodnite si 2x VIAC STRETNUTÍ

Stiahnite si e-Book ZDARMA a začnite už dnes využívať 3 jednoduché kroky, vďaka ktorým zvýšite počet stretnutí
a klienti sa s vami budú radi stretávať

Video prednáška Moderné kmene – Seth Godin

seth_godin-marketer

Seth Godin je autorom knižných bestsellerov ako Moderné kmene, Fialová krava, Nenahraditeľní, Všetci marketéri sú klamári (celkovo 13 kníh), a tiež autorom najnavštevovanejšieho blogu o marketingu.

Pravidelne sa zúčastňuje konferencií, kde vznikla aj táto nahrávka, ktorá nesie názov Moderné kmene, tak ako jeho rovnomenná kniha.

Seth Godin v prednáške (s českými titulkami) hovorí o tom, že dnes žijeme v unikátnej dobe, keď všetci z nás sa môžu stať vodcami.

Poskytuje dôkazy, ako to dokázali iní, ktorí nedisponovali veľkým majetkom. Čo im stačilo na to, aby zmenili staré zvyky, bolo nadšenie a výdobytok dnešnej modernej doby – internet.

Práve internet umožňuje, aby sa ľudia s nadšením medzi sebou spojili a vytvorili kmeň, ktorý dokáže meniť svet.

Do komentára mi napíšte jednu myšlienku, ktorá bola pre vás najväčším AHA momentom. 🙂

fb-follow

Martin Mažár
volám sa Martin Mažár a som školiteľ predajných zručností a psychológie predaja. Pomáham obchodníkom a podnikateľom zvyšovať predaj, aby za ten istý čas práce zarobili viac peňazí. Svoje skúsenosti som získal počas svojej 13-ročnej praxe ako predajca v priamom predaji a v maloobchode. Posledných 7 rokov sa aktívne venujem trénovaniu obchodníkov. Za ten čas som ich vyškolil viac ako 5000. Priamo v teréne testujem nové aj staré predajné techniky, aby som zistil, čo naozaj funguje a čo nie. O výsledkoch mojich testovaní informujem v článkoch na mojich blogoch www.expertnapredaj.sk a www.predajnetechniky.sk a www.predajnaruby.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.