ZVÝŠTE svoju ÚSPEŠNOSŤ telefonovania
o 100% a dohodnite si 2x VIAC STRETNUTÍ

Stiahnite si e-Book ZDARMA a začnite už dnes využívať 3 jednoduché kroky, vďaka ktorým zvýšite počet stretnutí
a klienti sa s vami budú radi stretávať

Video prednáška – Seth Godin – Marketing a reklama

seth_godin-marketer

Seth Godin, jeden z najlepších marketérov, svetový bloger a úspešný podnikateľ vo video prednáške hovorí o tom, že marketing a reklama už nefungujú ako kedysi.

Dnes, keď chcete uspieť, musíte marketing robiť inak.

V minulosti, keď ste chceli, aby váš výrobok uspel, stačilo si zaplatiť reklamu a neustále ju zobrazovať ľuďom. Takto sa presadili značky ako Proctle and Gamgle, Coca Cola a iné.

V súčasnosti to funguje inak. Pokiaľ chce firma preraziť, musí sa orientovať na správnych ľudí (zákazníkov), aby mohla šíriť svoje myšlienky. Viac sa dozviete vo videu Setha Godina – Marketing a reklama.

Video je v angličtine s českými titulkami.

Zaujíma vás téma marketingu a predaja? Stiahnite si e-boook ZADARMO “Ako sa stať TOP obchodníkom”. 

fb-follow

Martin Mažár
volám sa Martin Mažár a som školiteľ predajných zručností a psychológie predaja. Pomáham obchodníkom a podnikateľom zvyšovať predaj, aby za ten istý čas práce zarobili viac peňazí. Svoje skúsenosti som získal počas svojej 13-ročnej praxe ako predajca v priamom predaji a v maloobchode. Posledných 7 rokov sa aktívne venujem trénovaniu obchodníkov. Za ten čas som ich vyškolil viac ako 5000. Priamo v teréne testujem nové aj staré predajné techniky, aby som zistil, čo naozaj funguje a čo nie. O výsledkoch mojich testovaní informujem v článkoch na mojich blogoch www.expertnapredaj.sk a www.predajnetechniky.sk a www.predajnaruby.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.