ZVÝŠTE svoju ÚSPEŠNOSŤ telefonovania
o 100% a dohodnite si 2x VIAC STRETNUTÍ

Stiahnite si e-Book ZDARMA a začnite už dnes využívať 3 jednoduché kroky, vďaka ktorým zvýšite počet stretnutí
a klienti sa s vami budú radi stretávať

Video: Čo sa môžeme naučiť od Coca Coly

26.09.2012 20:52

Coca Cola je jedna z najúspešnejších firiem na svete. Pôsobí takmer vo všetkých krajinách sveta a všade dosahuje úspech. Čo robí Coca Cola inak? Čo stojí za jej úspechom? Čo by sme sa dokázali od nej naučiť?

Melinda French Gates vo svojom videu Čo sa môžeme naučiť od Coca Coly poukazuje, že mnohým neziskovým organizáciam pôsobiacich v rozvojových krajinách sa nedarí na cudzích trhoch presadiť. Napriek tomu Coca Cola je aj v týchto krajinách úspešná. Preto sa Melinda rozhodla študovať podnikanie Coca Coly. Z jej výskumu vyplynulo, že za úspechom stoja tri veci. Viac sa dozviete vo videu.

Video Čo sa môžeme naučiť od Coca Coly je v anglickom jazyku avšak s českými titulkami.

Video Čo sa môžeme naučiť od Coca Coly

Ako sa vám páčilo video? Svoj názor napíšte do komentárov pod článkom.

Zaujímate sa o predaj? Stiahnite si zadarmo ebook “Ako viac predávať a stať sa TOP obchodníkom”. Ebook je dočasne k dispozícii zadarmo a môžete si ho stiahnuť tu.

fb-follow

Martin Mažár
volám sa Martin Mažár a som školiteľ predajných zručností a psychológie predaja. Pomáham obchodníkom a podnikateľom zvyšovať predaj, aby za ten istý čas práce zarobili viac peňazí. Svoje skúsenosti som získal počas svojej 13-ročnej praxe ako predajca v priamom predaji a v maloobchode. Posledných 7 rokov sa aktívne venujem trénovaniu obchodníkov. Za ten čas som ich vyškolil viac ako 5000. Priamo v teréne testujem nové aj staré predajné techniky, aby som zistil, čo naozaj funguje a čo nie. O výsledkoch mojich testovaní informujem v článkoch na mojich blogoch www.expertnapredaj.sk a www.predajnetechniky.sk a www.predajnaruby.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.