ZVÝŠTE svoju ÚSPEŠNOSŤ telefonovania
o 100% a dohodnite si 2x VIAC STRETNUTÍ

Stiahnite si e-Book ZDARMA a začnite už dnes využívať 3 jednoduché kroky, vďaka ktorým zvýšite počet stretnutí
a klienti sa s vami budú radi stretávať

Rory Sutherland: Životná lekcia od chlapíka z reklamy

Rory-Sutherland (500 x 333)Rory Stuherland vo videoprednáške vysvetľuje dve základné veci, ktoré by mal chápať každý človek pracujúci v reklame.

V marketingu je dôležité uvedomiť si, že:

  • Hodnota je relatívna a
  • Presvedčivosť je lepšia než povinnosť.

Nejedná sa o žiadnu suchú prednášku. Obidve základné veci vysvetľuje na príkladoch z histórie (príbeh Fridricha II. Veľkého a tureckého Ataturka) a na bežných veciach zo súčastnosti napr. prečo značky ukazujúce rýchlosť sú účinnejšie ako policajné radary a pokuty.

Celá videoprednáška od Roryho Sutherlanda trvá približne 16 minút, je v anglickom jazyku, avšak s českými titulkami. Odporúčam ju pozrieť všetkým, čo sa zaujímajú o marketing a reklamu.

Video Rory Sutherland: Životná lekcia od chlapíka z reklamy

Páči sa vám video? Zaregistrujte sa k odberu noviniek a ako bonus odo mňa získate zadarmo e-book “Návod, ako predávať a stať sa TOP obchodníkom.” 

fb-follow

Martin Mažár
volám sa Martin Mažár a som školiteľ predajných zručností a psychológie predaja. Pomáham obchodníkom a podnikateľom zvyšovať predaj, aby za ten istý čas práce zarobili viac peňazí. Svoje skúsenosti som získal počas svojej 13-ročnej praxe ako predajca v priamom predaji a v maloobchode. Posledných 7 rokov sa aktívne venujem trénovaniu obchodníkov. Za ten čas som ich vyškolil viac ako 5000. Priamo v teréne testujem nové aj staré predajné techniky, aby som zistil, čo naozaj funguje a čo nie. O výsledkoch mojich testovaní informujem v článkoch na mojich blogoch www.expertnapredaj.sk a www.predajnetechniky.sk a www.predajnaruby.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.