ZVÝŠTE svoju ÚSPEŠNOSŤ telefonovania
o 100% a dohodnite si 2x VIAC STRETNUTÍ

Stiahnite si e-Book ZDARMA a začnite už dnes využívať 3 jednoduché kroky, vďaka ktorým zvýšite počet stretnutí
a klienti sa s vami budú radi stretávať

Prekvapivá pravda o tom, čo nás motivuje

MotivaciaDan Pink je jeden z najväčších odborníkov na motiváciu. Napísal knihu “Čo nás poháňa” alebo “Pohon”. V knihách odhaľuje tajomstvá motivácie ľudí.

V súčasnej dobe veľa firiem motivuje svojich zamestnancov k vyšším výkonom prostredníctvom finančných odmien. Čím lepšie výsledky dosahujú, tým vyššie odmeny dostávajú. Zdá sa to úplne logické.

Firmy očakávajú, že takto odmeňovaní ľudia budú viac motivovaní, ale budete prekvapení! Opak je pravda.

Výsledky výskumov hovoria úplne niečo iné. Takto nastavený systém odmeňovania funguje iba v niektorých prípadoch. Vo väčšine prípadov skôr demotivuje, ako motivuje. O tom, čo nás skutočne motivuje
sa dozviete v prednáške Dana Pinka: “Prekvapivá pravda o tom, čo nás motivuje.”

Prednáška je v anglickom jazyku so slovenskými titulkami. Ak sa vám nezobrazujú slovenské titulky, treba kliknúť na CC pod videom.

Dan Pink: Prekvapivá pravda o tom, čo nás motivuje

Napíšte mi do komentárov, čo vás motivuje k vyšším výkonom. 🙂

fb-follow

Martin Mažár
volám sa Martin Mažár a som školiteľ predajných zručností a psychológie predaja. Pomáham obchodníkom a podnikateľom zvyšovať predaj, aby za ten istý čas práce zarobili viac peňazí. Svoje skúsenosti som získal počas svojej 13-ročnej praxe ako predajca v priamom predaji a v maloobchode. Posledných 7 rokov sa aktívne venujem trénovaniu obchodníkov. Za ten čas som ich vyškolil viac ako 5000. Priamo v teréne testujem nové aj staré predajné techniky, aby som zistil, čo naozaj funguje a čo nie. O výsledkoch mojich testovaní informujem v článkoch na mojich blogoch www.expertnapredaj.sk a www.predajnetechniky.sk a www.predajnaruby.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.