ZVÝŠTE svoju ÚSPEŠNOSŤ telefonovania
o 100% a dohodnite si 2x VIAC STRETNUTÍ

Stiahnite si e-Book ZDARMA a začnite už dnes využívať 3 jednoduché kroky, vďaka ktorým zvýšite počet stretnutí
a klienti sa s vami budú radi stretávať

Osobný manažment – metóda GTD

Ste zahltení prácou? Treba s tým niečo robiť. Na tento účel slúži osobný manažment, konkrétne metóda GTD. Autorom metódy je David ALLEN, ktorý o tom napísal aj knihu Mít vše hotovo. Najväčšou výhodou metódy GTD je, že sa vás snaží zbaviť stresu. Podrobne o metóde hovorí Petr Mára v nasledujúcom videu.

Nezabudnite pod článkom zanechať aj komentár, aké máte skúsenosti s osobným manažmentom alebo s metódou GTD. Príjemné sledovanie.

PETR MÁRA – METÓDA GTD

fb-follow

Martin Mažár
volám sa Martin Mažár a som školiteľ predajných zručností a psychológie predaja. Pomáham obchodníkom a podnikateľom zvyšovať predaj, aby za ten istý čas práce zarobili viac peňazí. Svoje skúsenosti som získal počas svojej 13-ročnej praxe ako predajca v priamom predaji a v maloobchode. Posledných 7 rokov sa aktívne venujem trénovaniu obchodníkov. Za ten čas som ich vyškolil viac ako 5000. Priamo v teréne testujem nové aj staré predajné techniky, aby som zistil, čo naozaj funguje a čo nie. O výsledkoch mojich testovaní informujem v článkoch na mojich blogoch www.expertnapredaj.sk a www.predajnetechniky.sk a www.predajnaruby.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.