ZVÝŠTE svoju ÚSPEŠNOSŤ telefonovania
o 100% a dohodnite si 2x VIAC STRETNUTÍ

Stiahnite si e-Book ZDARMA a začnite už dnes využívať 3 jednoduché kroky, vďaka ktorým zvýšite počet stretnutí
a klienti sa s vami budú radi stretávať

SKUTOČNÝ Nábor cez internet: Ako presne vyzerá VÝBORNÁ náborovacia stránka

V minulých článkoch som písal o dvoch spôsoboch ako robiť nábor cez internet(ako náborovať cez web a ako náborovať cez blog). Dnes vám chcem ukázať tú najkľúčovejšiu časť náborovacieho webu alebo blogu. Je ním náborovacia stránka.

Náborovacia stránka nie je vobec zložitá. Skladá sa z dvoch základných častí obsahu (informácií) a kontaktného formulára. Pomocou softwaru ako je webnode ju laik vytvorí do dvoch hodín (písanie textov bude trvať o niečo dlhšie).

Kontaktný formulár náborovacej stránky

Úlohou obsahovej časti je vyvolať u návštevníka záujem dozvedieť sa viac informácií o danej MLM spoločnosti, jej produktoch a príležitosti, ktorú poskytuje. Úlohou kontaktného formulára je zas získať kontakt na potenciálneho uchádzača. Akonáhle sa podarí tento kontakt získať, tak už všetko nasleduje podľa štandardného scénara.

Dá sa povedať, že náborovací web (blog) slúži ako automat na získavanie kontaktov na potenciálnych uchádzačov. Manažér, ktorý tento spôsob náboru využíva, nebude mať nikdy núdzu o nových spolupracovníkov.

fb-follow

Martin Mažár
volám sa Martin Mažár a som školiteľ predajných zručností a psychológie predaja. Pomáham obchodníkom a podnikateľom zvyšovať predaj, aby za ten istý čas práce zarobili viac peňazí. Svoje skúsenosti som získal počas svojej 13-ročnej praxe ako predajca v priamom predaji a v maloobchode. Posledných 7 rokov sa aktívne venujem trénovaniu obchodníkov. Za ten čas som ich vyškolil viac ako 5000. Priamo v teréne testujem nové aj staré predajné techniky, aby som zistil, čo naozaj funguje a čo nie. O výsledkoch mojich testovaní informujem v článkoch na mojich blogoch www.expertnapredaj.sk a www.predajnetechniky.sk a www.predajnaruby.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.