ZVÝŠTE svoju ÚSPEŠNOSŤ telefonovania
o 100% a dohodnite si 2x VIAC STRETNUTÍ

Stiahnite si e-Book ZDARMA a začnite už dnes využívať 3 jednoduché kroky, vďaka ktorým zvýšite počet stretnutí
a klienti sa s vami budú radi stretávať

Výborné VIDEO: Ako GENIÁLNE predávať podľa Baťu – pozrite si návod

 

ako predávať ako BaťaFirma Baťa predstavuje v Česku a v Slovensku legendu. Tomášovi Baťovi sa podarilo splniť “americký sen”.

Vybudoval výrobnú a maloobchodnú firmu, ktorá prosperuje už takmer 120 rokov. Veľkú úlohu v úspechu firmy Baťa predstavuje prístup k zákazníkovi.

Jedno z tajomstiev predaja v maloobchode sa môžete dozvedieť z inštuktážneho videa firmy Baťa. Jedná sa o krátke video zostrihané z pôvodného originálu.

 

Maloobchod: Ako predávať podľa Baťu

fb-follow

Martin Mažár
volám sa Martin Mažár a som školiteľ predajných zručností a psychológie predaja. Pomáham obchodníkom a podnikateľom zvyšovať predaj, aby za ten istý čas práce zarobili viac peňazí. Svoje skúsenosti som získal počas svojej 13-ročnej praxe ako predajca v priamom predaji a v maloobchode. Posledných 7 rokov sa aktívne venujem trénovaniu obchodníkov. Za ten čas som ich vyškolil viac ako 5000. Priamo v teréne testujem nové aj staré predajné techniky, aby som zistil, čo naozaj funguje a čo nie. O výsledkoch mojich testovaní informujem v článkoch na mojich blogoch www.expertnapredaj.sk a www.predajnetechniky.sk a www.predajnaruby.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.