ZVÝŠTE svoju ÚSPEŠNOSŤ telefonovania
o 100% a dohodnite si 2x VIAC STRETNUTÍ

Stiahnite si e-Book ZDARMA a začnite už dnes využívať 3 jednoduché kroky, vďaka ktorým zvýšite počet stretnutí
a klienti sa s vami budú radi stretávať

Víťazi súťaže o hodnotné knihy za apríl 2013

V apríli prebiehalo niekoľko súťaži. Súťažili sme o tieto knihy:

 

 

  • Kiyosaki – CashFlow kvadrant – do tejto súťaže boli zapojení automaticky všetci ľudia odoberajúci newsletter stránky www.predajnetechniky.sk a všetci tí, ktorí vyplnili súťažný formulár. (pokiaľ chcete byť aj vy automaticky zapojení do súťaži, vyplňte tento formulár). Z pomedzi týchto všetkých som vyžreboval jedného výhercu. Stala sa ňou Miriama Prievalská.

 

  • Seth Godin – Moderné kmene – V tejto súťaži stačilo zanechať zmysluplný komentár pod článkom 3 kroky k úspešnému predaju alebo ako presvedčiť zákazníka a následne ste boli zaradení do žrebovania o túto skvelú knihu. Z pomedzi všetkých bol vyžrebovaný Marek Štrba, ktorému v krátkom čase knihu zašlem.

 

 

Všetkým výhercom gratulujem a tým, ktorí nevyhrali prajem, nech sa to podarí niekedy nabudúce.

 

Odoberajte tie najlepšie články z tohto blogu

fb-follow

Martin Mažár
volám sa Martin Mažár a som školiteľ predajných zručností a psychológie predaja. Pomáham obchodníkom a podnikateľom zvyšovať predaj, aby za ten istý čas práce zarobili viac peňazí. Svoje skúsenosti som získal počas svojej 13-ročnej praxe ako predajca v priamom predaji a v maloobchode. Posledných 7 rokov sa aktívne venujem trénovaniu obchodníkov. Za ten čas som ich vyškolil viac ako 5000. Priamo v teréne testujem nové aj staré predajné techniky, aby som zistil, čo naozaj funguje a čo nie. O výsledkoch mojich testovaní informujem v článkoch na mojich blogoch www.expertnapredaj.sk a www.predajnetechniky.sk a www.predajnaruby.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.