ZVÝŠTE svoju ÚSPEŠNOSŤ telefonovania
o 100% a dohodnite si 2x VIAC STRETNUTÍ

Stiahnite si e-Book ZDARMA a začnite už dnes využívať 3 jednoduché kroky, vďaka ktorým zvýšite počet stretnutí
a klienti sa s vami budú radi stretávať

3 KONKRÉTNE KĽÚČE Ako rýchlo premeníte Námietku: “Je to drahé…” na “Chcem kúpiť teraz…”

cena produktu hodnotaUž sa vám stalo, že vám na to, čo predávate povedali: “Je to drahé!” ?  Stáva sa vám to častejšie?  Alebo možno máte v tíme ľudí, ktorí dostávajú túto námietku na cenu častejšie, ako by si želali?  

V tomto článku  sa s vami podelím o konkrétne tipy z mojej praxe, čo s tým urobiť a určite si pozrite aj video na konci, kde to celé zhrniem.

Hodnota verzus Cena

To je rovnica, ktorá vyjadrí či je niečo drahé – alebo nie je.

Ak je hodnota, ktorú poskytujem – niekoľko násobne vyššia … a klient vie, že za svoje peniaze dostane fakt super výsledok, účinok … tak je ochotný zaplatiť. Ak si však nie je istý, či vôbec dosiahne výsledok … zvažuje kúpu a hľadá lacnejšie alternatívy.

Vždy stretnete ľudí, ktorí vám budú hovoriť, že to je drahé …a vždy stretnete ľudí, ktorí s radosťou kúpia to, čo máte vy a ešte vám povedia, že to je málo na to, čo to robí.   Každý máme iné priority a pre každého z nás je “drahé” iné.

Pre niekoho je drahé 5 € za niečo.   Pre iného nie je problém zaplatiť za niečo 50 €.

Niektorí ľudia investujú kopec peňazí do elektroniky a napríklad je im jedno, čo jedia … a iní naopak investujú majland do doplnkov stravy a je im jedno či majú najnovší Iphone :).

1.kľúč- Správni klienti

Vybrať si a zamerať sa na Správny “typ” klientov, ktorí chcú, to čo mám ja a je pre nich priorita to, čo ja ponúkam = zaujíma ich to a chcú sa v danej téme zlepšovať.

Nepresviedčať ľudí, ktorých to nezaujíma – tí nie sú ochotní platiť  a nevážia si vašu snahu.

2.kľúč – Poznať produkty

Potrebujem poznať produkty, ktoré ponúkam – nielen z brožúry, ALE hlavne osobne a zo vlastnej skúsenosti a zo skúsenosti ostatných.

Používať to, čo predávam.

Hovoriť z vlastnej skúsenosti a neskôr pridávať skúsenosti mojich klientov.  Ak ešte nemám klientov – hovoriť o skúsenostiach kolegýň a ich klientov, kým si nevybudujem vlastných.

Nepoužívať naučené formulky, ale hovorovú “ľudskú” reč a vysvetľovať veci polopatisticky, používať príklady a príbehy.

3.kľúč – Klient je dôležitý 

ZAMERAŤ sa na klienta – neverklíkovať si svoju schému – zamerať sa na jeho potreby, čo chce riešiť a LEN NA TO,  ukázať mu, a vysvetliť mu ako mu to pomôže zlepšiť / vyriešiť jeho problém.

A teraz pre ďalšie rady si pozrite  VIDEO  

Čo zmeniť, ak dostávate Námietku “Je to Drahé.”

Verím, že vám rady pomohli, aplikujete ich do praxe a že do budúcna budete túto námietku dostávať minimálne.

Vaša   Martina

fb-follow

Martina Lamošová
Som v Biznise viac ako 12 rokov a Stále sa aktívne venujem Budovaniu a Vedeniu vlastného Tímu a tiež mojím klientom pomáham s pleťou a s líčením. Zároveň prostredníctvom Blogu, Kaučingu a Seminárov Učím Ostatných Ako Vybudovať či Rozvíjať Svoje Podnikanie - či už v Priamom Predaji, Sieťovom Biznise alebo klasickom Podnikaní. Pre viac tipov zdarma pre váš biznis navštívte =>> MartinaLamosova.sk PS: Ak Chcete zakončiť rok 2015 ukážkovo a odštartovať ten nový 2016 famózne tento 12 týždňový program naživo webinárov bude pre vás NO LIMITS ACADEMY ONLINE klikni sem pre viac info.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.