ZVÝŠTE svoju ÚSPEŠNOSŤ telefonovania
o 100% a dohodnite si 2x VIAC STRETNUTÍ

Stiahnite si e-Book ZDARMA a začnite už dnes využívať 3 jednoduché kroky, vďaka ktorým zvýšite počet stretnutí
a klienti sa s vami budú radi stretávať

Alchýmia úspešného podnikania

uspesne_podnikanieČo treba urobiť, aby ste vybudovali globálnu firmu? Firmu, ktorá nepôsobí len na Slovensku, ale pôsobí celosvetovo a má obrat aspoň 20 mil. € ročne?

Podľa M. Rostocka je kľúčové vybrať správny produkt, trh, … .

Viac sa dozviete v prednáške M. Rostocka: “Alchýmia úspešného podnikania”. V 50 minútovej prednáške nájdete návody ako vybudovať úspešné podnikanie. Celé video je v českom jazyku.

M. Rostock: Alchýmia úspešného podnikania

Páčila sa vám prednáška? Dozvedeli ste sa niečo nové, čo použijete v praxi? Verím, že áno. Ak je to tak, tak zdieľajte článok s prednáškou medzi svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

fb-follow

Martin Mažár
volám sa Martin Mažár a som školiteľ predajných zručností a psychológie predaja. Pomáham obchodníkom a podnikateľom zvyšovať predaj, aby za ten istý čas práce zarobili viac peňazí. Svoje skúsenosti som získal počas svojej 13-ročnej praxe ako predajca v priamom predaji a v maloobchode. Posledných 7 rokov sa aktívne venujem trénovaniu obchodníkov. Za ten čas som ich vyškolil viac ako 5000. Priamo v teréne testujem nové aj staré predajné techniky, aby som zistil, čo naozaj funguje a čo nie. O výsledkoch mojich testovaní informujem v článkoch na mojich blogoch www.expertnapredaj.sk a www.predajnetechniky.sk a www.predajnaruby.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.